Doporučení

 • Radim Nedvěd, PM - Svět IT, s.r.o.
  775 802 912

  Z pozice PM s panem Semančíkem spolupracuji již třetí rok. Pro naši společnost řeší především zakázky v PHP frameworku Symfony a Nette. Jedná se o dílčí úpravy, ale i vývoj celých zakázkových systémů a webových stránek. Dále pro nás vyvíjí moduly a zakázkové řešení pro Prestashop 1.5-17. Spolupráce je perfektní, komunikace na profesionální úrovni a zadání vždy dodává ve stanoveném termínu v předem domluveném budgetu.

 • Tadeáš Marek, CEO - boost.space
  732 646 464

  Radek je talentovaný programátor, který vždy přinese zajímavé nápady a pokud je třeba, tak dokáže vyřešit samostatně i složitá komplexní zadání. Vždy se na něj můžeme spolehnout, že udrží kód čistý. Je také dobrý v komunikaci. Moc si vážím dlouhodobé spolupráce s Radkem na projektu Boost.Space.

 • Martin Durek, CEO - zadaCZo.cz, s.r.o.
  605 997 978

  Práce pana Semančíka si velmi cením. A to nejen z důvodu absolutní profesionality, ale také díky jeho skvělému přístupu a dodržování stanoveného zadání v dohodnutém čase a kvalitě. Přínosem je i jeho analytický pohled nad různými technickými řešeními. Je skvělé, že lze s ním veškeré technické kroky a možnosti konzultovat jak předem, tak v průběhu zadaných prací. Vždy se snaží najít optimální řešení, což v důsledku přináší úsporu času i peněz.