O nás

Jaké služby nabízíme?

Specializujeme se na vývoj webových a mobilních aplikací, interních systémů a integraci aplikací třetích stran. Naší doménou je také tvorba webových stránek, automatizace firemních procesů, optimalizace a správa stávajících aplikací.

Jaké jsou výhody našich služeb?

Proč se obrátit právě na nás? Při vývoji aplikací využíváme nejmodernější technologie. Díky REST API dokážeme propojit váš interní systém s ostatními systémy, které potřebují s vaším systémem komunikovat. Může se jednat například o jednu centrální administraci pro všechny systémy nebo o export dat do externích programů. React využíváme zejména pro jeho bezkonkurenční rychlost a poměrně snadné vytvoření mobilních aplikací pro Android a pro iOS. Za vnikem Reactu stojí sám Facebook, který jeho prostřednictvím řešil vlastní problém nedostatečných technologií pro vývoj aplikací.

Nadstandardní péče, kvalita a plnění termínů

Naší prioritou není co nejnižší cena, ale co nejvyšší kvalita odvedené práce a také plnění dohod a termínů. Garantujeme vám také, že u nás budou vaše projekty v bezpečí. Veškeré funkčnosti vytváříme a testujeme na demo verzi projektu a všechny provedené změny ukládáme pomocí nástroje GIT. Na nasazení a revizi nového kódu vždy pracuje jiný vývojář, než je autor kódu. Díky tomu se můžete spolehnout na dvojí kontrolu funkčnosti. Do ostrého provozu následně nasazujeme pouze na demu schválené úpravy.

Za team pixape

Radek Semančík, majitel