Vývoj aplikací

Jaké služby poskytujeme

Vývoj webových aplikací a interní systémů, integrace aplikací třetích stran, automatizace firemních procesů, optimalizace a správa stávajících aplikací.

Jaké jsou výhody našich služeb

Při vývoji aplikací využíváme moderní technologie. REST API umožňuje propojení vašeho interního systému s ostatními systémy, které potřebují s vaším systémem komunikovat (např. jedna centrální administrace pro všechny systémy, importy dat z externích systémů, exporty dat do externích programů např. účetní program). REACT vyvinul sám Facebook, řešil tím vlastní problém nedostatečných technologií pro vývoj nejrůznějších aplikací. React je oblíbený zejména pro svou rychlost.

Nadstandardní péče, kvalita a plnění termínů

Naší prioritou není co nejnižší cena, ale co nejvyšší kvalita odvedené práce, plnění dohod a termínů. Spolehnout se můžete také na to, že u nás budou vaše projekty v bezpečí. Veškeré funkčnosti vytváříme a testujeme na demo verzi projektu a všechny provedené změny ukládáme pomocí nástroje GIT. Nasazení a revizi nového kódu vždy provádí jiný vývojář nežli autor kódu, tím dochází ke dvojí kontrole funkčnosti. Do ostrého provozu následně nasazujeme pouze na demu schválené úpravy.

V čem vynikáme

PHP
98
Symfony
92
HTML
94
Nette
98
React
92
CSS
94

Jednatel společnosti

Jmenuji se Radek Semančík a jsem programátorem webových aplikací s 12letou praxí. Za dobu mého působení v oblasti IT jsem měl možnost pracovat na desítkách webových projektů a podílet se na maximální automatizaci nejen firemních procesů. Aktuálně působím jako team leader a jednatel vývojářské společnosti pixape s.r.o. Osobně se postarám o vás a vaši zakázku. Více o mně