Klíčové funkce moderního B2B eshopu pro efektivní obchodování

V dnešní době je pro podniky klíčové využívat moderní technologie k efektivnímu a konkurenceschopnému obchodování. B2B Eshopy se staly nenahraditelným nástrojem pro firmu, která usiluje o rychlé a snadné transakce se svými obchodními partnery. Zde jsou některé oblíbené funkce, které naši klienti ve svých B2B Eshopech ocení.

✅Propojení s ERP pro automatizovaný přenos dat

Zabezpečujeme efektivní správu produktů, skladů, objednávek a faktur díky propojení B2B Eshopu s ERP systémem. Automatizovaný přenos dat zajišťuje, že vaše informace jsou vždy aktuální a snadno dostupné.

✅Personalizovaný přehled pro klienty

Personalizované přehledy cen a produktů přidávají klientskému pohodlí a efektivitě. Klienti mají přístup k informacím, které jsou pro ně relevantní, což zjednodušuje jejich nákupní proces a rozhodování.

✅Snadné objednávky a eliminace komplikací

Jedním z klíčových cílů B2B Eshopu je zjednodušení a urychlení objednávkového procesu. Snadné a pravidelné objednávky přímo z eshopu eliminují složité e-mailové komunikace a telefonáty, což šetří čas a zvyšuje efektivitu obchodníků.

✅Uživatelské účty pro pohodlný přístup

Vytvoření uživatelských účtů umožňuje klientům snadný přístup k informacím o smlouvách, fakturách a jejich vlastních údajích. Tato funkce přispívá k celkovému pohodlí a správě obchodního vztahu.

✅Systém notifikací pro udržení informovanosti

Efektivní systém notifikací udržuje zákazníky informované o aktuálním stavu jejich objednávek. Transparentnost v tomto směru zvyšuje důvěru zákazníků a přispívá k jejich spokojenosti.

✅Efektivní komunikace přímo z eshopu

Možnost komunikovat se zákazníky přímo z B2B Eshopu umožňuje odesílání zpráv, slev a akcí. Tím posilujete vztahy s klienty a zvyšujete jejich spokojenost s poskytovanými službami.

✅Jednotný sklad pro snížení nákladů

Centralizovaný sklad umožňuje sdílení zásob mezi různými kanály prodeje. To nejenže vede ke snížení nákladů, ale také k efektivnějšímu skladování a rychlejším dodávkám.

✅Sety a receptury pro logické seskupení

Funkce setů a receptur usnadňuje seskupování produktů nebo služeb do logických celků. To je ideální pro případy, kdy se produkt skládá z několika dílů nebo částí.

✅Věrnostní systém pro odměňování loajality

Odměňujte klienty za jejich loajalitu a opakované nákupy prostřednictvím věrnostního systému. Body nebo speciální výhody za každý nákup mohou být využity při budoucích transakcích, což podporuje zákaznickou loajalitu.

Celkově lze říci, že moderní B2B Eshop s těmito funkcemi nejen usnadňuje obchodní procesy, ale také posiluje vztahy se zákazníky a přispívá k celkovému úspěchu firmy na trhu.

Zajímá vás optimalizace obchodního procesu? Zvolte jednu z možností:

  1. Zavolejte nám: naši odborníci jsou připraveni na vaše potřeby.
  2. Nechte nás kontaktovat vás: zanechte nám své údaje a my vám pošleme další informace.
  3. Rezervujte si demo ukázku: přesvědčte se, jak může naše řešení posílit efektivitu vašeho podnikání.

 

4. Odebírejte novinky

Chcete být vždy informováni o nejnovějších trendech, aktualizacích a inovacích v oblasti B2B Eshopů? Odebírejte naše novinky a buďte první, kdo se dozví o nových možnostech pro váš podnik.


4. Odebírejte novinky

Chcete být vždy informováni o nejnovějších trendech, aktualizacích a inovacích v oblasti B2B Eshopů? Odebírejte naše novinky a buďte první, kdo se dozví o nových možnostech pro váš podnik.


Mohlo by se Vám líbit.

Zákaznický portál pro leasingové společnosti

Poznejte náš portál pro leasingové společnosti a půjčovny strojů a aut, který zvyšuje efektivitu, zlepšuje zákaznickou spokojenost a otevírá nové obchodní příležitosti.

Chci vědět víc

Klientský portál pro dealery v zemědělské, komunální a stavební technice

Tento portál kombinuje pokročilé správní funkce s automatizací, e-shopem pro náhradní díly a chytrými marketingovými strategiemi pro cross-selling a up-selling, čímž zvyšuje efektivitu, prodejní výkony a zákaznickou spokojenost.

Chci vědět víc

Portál pro leasingové společnosti a půjčovny strojů a aut

Poznejte náš portál pro leasingové společnosti a půjčovny strojů a aut, který zvyšuje efektivitu, zlepšuje zákaznickou spokojenost a otevírá nové obchodní příležitosti.

Chci vědět víc

B2B portál pro výrobní firmy a velkoobchody

Objevte, jak náš B2B portál pro výrobní firmy může zefektivnit vaše obchodní procesy a posílit vztahy se zákazníky. Nabízíme vynikající poprodejní servis, automatizované notifikace, rychlé řešení reklamací a personalizované služby.

Chci vědět víc

Klientský portál pro energetické společnosti: reakce na novelu v energetice

V reakci na novou legislativu v energetice, která klade významné požadavky na pravidelné informování o spotřebě tepla a teplé vody, přinášíme klientský portál navržený speciálně pro energetické společnosti.

Chci vědět víc