Chci software.

Modernizace služeb pro zákazníky prostřednictvím self-service portálu

Společnost ABC, přední dodavatel barelové vody pro průmyslové zákazníky a domácnosti, přijala výzvu zlepšit své služby a poskytnout zákazníkům moderní a efektivní způsob interakce. Tímto cílem byla spuštěna nová zákaznická aplikace, která umožnila snadné objednávání vody a sledování stavu dodávky prostřednictvím self-service portálu.

Cíle implementace

 1. Zjednodušení procesu objednávání: Nahrazení tradičních způsobů (telefon, e-mail) moderním self-service portálem, který umožňuje zákazníkům objednat vodu přímo z mobilních zařízení.

 2. Transparentnost a sledování objednávky: Poskytnutí zákazníkům možnost sledovat stav objednávky v reálném čase a získat informace o očekávaném čase doručení.

 3. Rychlá technická podpora: Zavedení funkce pro okamžitý kontakt se technickou podporou prostřednictvím aplikace, což umožňuje rychlé řešení problémů s dodávkou vody.

Implementace

 1. Vývoj mobilní aplikace: Vytvoření uživatelsky přívětivé mobilní aplikace, která umožňuje snadné objednávání, sledování stavu objednávky a komunikaci s technickou podporou.

 2. Integrace informačního systému: Propojení self-service portálu s interními informačními systémy společnosti pro aktuální a přesné informace o skladových zásobách a průběhu dodávky.

 3. Školení zaměstnanců: Poskytnutí školení zaměstnancům, aby mohli efektivně reagovat na požadavky zákazníků prostřednictvím nového self-service portálu.

Výsledky

 1. Zjednodušení objednávkového procesu:

  • Implementací self-service portálu se objednávkový proces výrazně zjednodušil.
  • Zákazníci mohou provádět objednávky kdykoliv a odkudkoliv prostřednictvím mobilní aplikace, což výrazně zvyšuje flexibilitu.
 2. Sledování objednávky:

  • Zákazníci mají přístup k reálným informacím o stavu svých objednávek, což zvyšuje jejich důvěru a spokojenost.
 3. Efektivita zaměstnanců:

  • Zaměstnanci zaznamenali pokles objednávek přijímaných prostřednictvím telefonu a e-mailu, což umožnilo více zaměřit se na řešení komplexnějších úkolů.
 4. Zvýšení konkurenceschopnosti:

  • Modernizace služeb přinesla společnosti ABC výraznou konkurenční výhodu na trhu s vodními dodávkami.
 5. Zákaznická spokojenost:

  • Celkově došlo k výraznému zvýšení spokojenosti zákazníků díky jednoduchému a efektivnímu způsobu objednávání a transparentní komunikaci.

Celkově lze konstatovat, že implementace self-service portálu vedla k významnému zlepšení efektivity operací a posílení vztahu se zákazníky, čímž společnost ABC stala více konkurenceschopnou a moderní na trhu dodávek barelové vody.

Pro více informací o možnostech vývoje moderních self-service portálů a jejich implementaci pro zlepšení interakce se zákazníky navštivte naši webovou stránku. Zjistěte, jak můžeme společně posunout vaše služby na vyšší úroveň. Více zde.

Mohlo by se Vám líbit.

Případová studie: B2B portál pro dodávky obalových materiálů

Článek přináší podrobný pohled na inovativní transformaci v oblasti objednávání obalových materiálů pro výrobní firmy.

Chci vědět víc

Klíčové funkce moderního B2B eshopu pro efektivní obchodování

Článek se zaměřuje na sílu a výhody samoobslužných portálů pro různé skupiny uživatelů. Pokrývá oblasti jako online nákupy, zaměstnaneckou správu, obchodní interakce a další.

Chci vědět víc

Síla samoobslužných portálů: Kdo z nich může těžit?

Článek se zaměřuje na sílu a výhody samoobslužných portálů pro různé skupiny uživatelů. Pokrývá oblasti jako online nákupy, zaměstnaneckou správu, obchodní interakce a další.

Chci vědět víc

Jak efektivně zavést samoobslužný portál do vašeho podnikání

Objevte klíčové kroky a výhody implementace našeho samoobslužného portálu pro transformaci firemních procesů. Čtěte náš průvodce a rezervujte si demo ukázku pro přímou zkušenost s inovací a zlepšením interakce se zákazníky.

Chci vědět víc

Klíčový prvek pro marketingový úspěch a zákaznickou věrnost

Objevte sílu samoobslužných portálů pro rychlejší nákupy, personalizované nabídky a dlouhodobou zákaznickou loajalitu. Přečtěte si, jak tyto portály posilují marketingový úspěch a proč jsou klíčovým prvkem pro moderní podniky.

Chci vědět víc