Chci software.

Modernizace služeb pro zákazníky prostřednictvím self-service portálu

Společnost ABC, přední dodavatel barelové vody pro průmyslové zákazníky a domácnosti, přijala výzvu zlepšit své služby a poskytnout zákazníkům moderní a efektivní způsob interakce. Tímto cílem byla spuštěna nová zákaznická aplikace, která umožnila snadné objednávání vody a sledování stavu dodávky prostřednictvím self-service portálu.

Cíle implementace

 1. Zjednodušení procesu objednávání: Nahrazení tradičních způsobů (telefon, e-mail) moderním self-service portálem, který umožňuje zákazníkům objednat vodu přímo z mobilních zařízení.

 2. Transparentnost a sledování objednávky: Poskytnutí zákazníkům možnost sledovat stav objednávky v reálném čase a získat informace o očekávaném čase doručení.

 3. Rychlá technická podpora: Zavedení funkce pro okamžitý kontakt se technickou podporou prostřednictvím aplikace, což umožňuje rychlé řešení problémů s dodávkou vody.

Implementace

 1. Vývoj mobilní aplikace: Vytvoření uživatelsky přívětivé mobilní aplikace, která umožňuje snadné objednávání, sledování stavu objednávky a komunikaci s technickou podporou.

 2. Integrace informačního systému: Propojení self-service portálu s interními informačními systémy společnosti pro aktuální a přesné informace o skladových zásobách a průběhu dodávky.

 3. Školení zaměstnanců: Poskytnutí školení zaměstnancům, aby mohli efektivně reagovat na požadavky zákazníků prostřednictvím nového self-service portálu.

Výsledky

 1. Zjednodušení objednávkového procesu:

  • Implementací self-service portálu se objednávkový proces výrazně zjednodušil.
  • Zákazníci mohou provádět objednávky kdykoliv a odkudkoliv prostřednictvím mobilní aplikace, což výrazně zvyšuje flexibilitu.
 2. Sledování objednávky:

  • Zákazníci mají přístup k reálným informacím o stavu svých objednávek, což zvyšuje jejich důvěru a spokojenost.
 3. Efektivita zaměstnanců:

  • Zaměstnanci zaznamenali pokles objednávek přijímaných prostřednictvím telefonu a e-mailu, což umožnilo více zaměřit se na řešení komplexnějších úkolů.
 4. Zvýšení konkurenceschopnosti:

  • Modernizace služeb přinesla společnosti ABC výraznou konkurenční výhodu na trhu s vodními dodávkami.
 5. Zákaznická spokojenost:

  • Celkově došlo k výraznému zvýšení spokojenosti zákazníků díky jednoduchému a efektivnímu způsobu objednávání a transparentní komunikaci.

Celkově lze konstatovat, že implementace self-service portálu vedla k významnému zlepšení efektivity operací a posílení vztahu se zákazníky, čímž společnost ABC stala více konkurenceschopnou a moderní na trhu dodávek barelové vody.

Pro více informací o možnostech vývoje moderních self-service portálů a jejich implementaci pro zlepšení interakce se zákazníky navštivte naši webovou stránku. Zjistěte, jak můžeme společně posunout vaše služby na vyšší úroveň. Více zde.

Mohlo by se Vám líbit.

Zákaznický portál pro leasingové společnosti

Poznejte náš portál pro leasingové společnosti a půjčovny strojů a aut, který zvyšuje efektivitu, zlepšuje zákaznickou spokojenost a otevírá nové obchodní příležitosti.

Chci vědět víc

Klientský portál pro dealery v zemědělské, komunální a stavební technice

Správa objednávek a komunikace s dealery mohou být náročné, pokud nemáte správné nástroje. Náš klientský portál pro dealery je navržen tak, aby zjednodušil a zefektivnil tyto procesy.

Chci vědět víc

B2B portál pro výrobní firmy a velkoobchody

Objevte, jak náš B2B portál pro výrobní firmy může zefektivnit vaše obchodní procesy a posílit vztahy se zákazníky. Nabízíme vynikající poprodejní servis, automatizované notifikace, rychlé řešení reklamací a personalizované služby.

Chci vědět víc

Klientský portál pro energetické společnosti: reakce na novelu v energetice

V reakci na novou legislativu v energetice, která klade významné požadavky na pravidelné informování o spotřebě tepla a teplé vody, přinášíme klientský portál navržený speciálně pro energetické společnosti.

Chci vědět víc

Klientský portál: transformace podnikání ve výrobě strojů a zařízení

Výrobci a prodejci strojů se mohou těšit na revoluční změny díky novému B2B portálu. Tento portál přináší celou řadu výhod, které zvýší efektivitu, spokojenost zákazníků a podpoří růst prodeje i servisu.

Chci vědět víc